Napiš správně svůj životopis, vyhraj 5000 Kč a užij si prázdniny s Profesia.cz

ICM Plzeň ve spolupráci s Europe direct a SVČ RADOVÁNEK vás zvou na besedu s europoslancem Jiřím Pospíšilem, která se bude konat 23. 4. v SVČ RADOVÁNEK. 

Europe Direct Plzeň, Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje a Eurocentrum Plzeň Vás zvou na debatu ,,Česká republika a Evropská unie."

Mensa České republiky pořádá v rámci Systému podpory nadání vzdělávací seminář zaměřený na nadané žáky a určený pedagogům všech typů škol a školských zařízení. Seminář se bude konat dne 7. března 2019 od 14:30 hodin v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje, Škroupova 18 v Plzni.

Blíží se svátky jara - Velikonoce. Pracoviště Pallova připravuje pro děti, členy zájmových kroužků i ostatní veřejnost Hravé Velikonoce. Akce se uskuteční 18.4.2019 od 15 -18 hodin v prostorách SVČ RADOVÁNEK Pallova 19.

Že jste ještě nebyli na tradičním Masopustu? Máte šanci to dohnat. Na další nedělní trh do Tržnice DEPO zavítá Plzeňský lidový soubor MLADINA se svým průvodem i veselicí. Na trzích koupíte tematické jídlo i další produkty a na nádvoří na vás čeká také prase na rožni.

Poznejte baroko na vlastní kůži. Navrhněte nový klášter nebo si zahrajte s hudebním kvartetem na zážitkové výstavě pro celou rodinu. „Nesahat!“ tam prostě neplatí.

Back to top