Již 15. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2019, se uskuteční ve dnech od 19. - 21. září v halách TJ Lokomotivy v Plzni.

Mottem veletrhu je 30. výročí pádu komunistického režimu.

Svoji expozici na veletrhu budou mít infocentra, města a obce, muzea, turistické cíle, Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, Národní park Šumava, Ekologické centrum Orlov a další. V doprovodném programu v Křesle pro hosta usednou a povypráví známé osobnosti, herci a sportovci. V pořadu Letem světem se budou konat cestopisné přednášky
z Karibiku a dalších koutů světa.

Více informací naleznete na www.itep-plzen.cz. 

 

 

Nevíš koho volit, nebo jak to vše funguje? Přijď diskutovat s kandidáty a zjisti, co potřebuješ. 

ICM Plzeň ve spolupráci s Europe direct a SVČ RADOVÁNEK vás zvou na besedu s europoslancem Jiřím Pospíšilem, která se bude konat 23. 4. v SVČ RADOVÁNEK. 

Europe Direct Plzeň, Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje a Eurocentrum Plzeň Vás zvou na debatu ,,Česká republika a Evropská unie."

Napiš správně svůj životopis, vyhraj 5000 Kč a užij si prázdniny s Profesia.cz

Blíží se svátky jara - Velikonoce. Pracoviště Pallova připravuje pro děti, členy zájmových kroužků i ostatní veřejnost Hravé Velikonoce. Akce se uskuteční 18.4.2019 od 15 -18 hodin v prostorách SVČ RADOVÁNEK Pallova 19.

Že jste ještě nebyli na tradičním Masopustu? Máte šanci to dohnat. Na další nedělní trh do Tržnice DEPO zavítá Plzeňský lidový soubor MLADINA se svým průvodem i veselicí. Na trzích koupíte tematické jídlo i další produkty a na nádvoří na vás čeká také prase na rožni.

Back to top